Narodil se se a žije na Kladně, nyní konkrétně ve starých Kročehlavech. V dohledné době se bude stěhovat na Bresson.

Vystudoval právnickou fakultu v Plzni a pracuje jako advokátní koncipient v malé advokátní kanceláři v centru Kladna. Před tím krátce působil, jako interní auditor v IT firmě v Praze a také jako podnikový právník v holdingu, který se zabýval  obchodem s realitami a restrukturalizacemi obchodních společností.

Jsem spokojený na Kladně, kde mám zázemí, rodinu a přátele. Jsem čerstvě ženatý, zatím bezdětný, máme jednoho psa – německého ovčáka.

tesarekVe volném čase se věnuji ochotnickému divadlu, výletům po Čechách, rád posedím s kamarády u piva nebo dobrého jídla. Divadlo mám rád i jako divák. Dlouhodobě se věnuji oživování prostor bývalého pivovaru v Kročehlavech. Mojí velkou zálibou je historie, rád čtu, pokud na to mám čas a v zimě rád lyžuji.

V Kladně bych si přál koncepční podporu alternativní kulturní scény a spolkového života. Je tu spousta skvělých projektů, které se ale musí dlouhodobě rozvíjet. Rozhodně je třeba se zaměřit na bezpečnost a s ní související prevenci. Velmi zanedbaná je infrastruktura, především komunikace a chodníky v okrajových částech a městský mobiliář. To vše je třeba rozvíjet koncepčně, a ne nahodile a se zaměřením pouze na centrum. Určitě bych byl pro vybudování parkoviště a autobusového terminálu u kladenského nádraží, obojí zde akutně chybí.