Co podle Vás na Kladně nefunguje? Co chcete zlepšit?

Nenašli jste v programu problém který Vás trápí? Dejte nám vědět a navrhněte nový bod našeho programu.


[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]

Vážení spoluobčané, milí Kladeňáci,

vzpomínáte na to, jak nám slibovali to pravé ořechové nebo jak to prostě zařídí? A kde je výsledek?

Na Kladně se neinvestuje, neopravuje, není kde zaparkovat a místo silnic tu máme tankodrom, vedení města selhává i při běžné údržbě. Příjmy města se zvyšují o stovky milionů, ale občané z toho nemají nic. Slibované koncepce se nekonají. Bezpečnostní situace se zhoršuje.

Prostě to nezařídili a navíc lidem lžou.

My chceme, aby Kladno bylo město, kde se dobře žije, město, na které můžeme být hrdí. Bezpečné, přátelské a fungující.

ODS vedla Kladno 24 let a ano, udělala chyby. Poučili jsme se a opakovat je nebudeme. Umíme hledat řešení, věci realizujeme a dotahujeme do konce. Postavili jsme školky, sportoviště, silnice, domovy pro seniory, byty, parky, revitalizovali celé čtvrti.

Dlouhodobě prosazujeme participativní rozpočet a připravujeme další projekty, díky kterým občané dostanou možnost zapojit se do rozvoje našeho města.

Napište nám, co Vás ve Vaší čtvrti trápí a co chcete zlepšit. Pojďme společně připravit silný program pro fungující Kladno. Záleží nám na názoru a podnětu každého z Vás.


Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním mých osobních údajů, které jsou součástí formuláře. Souhlasím s tím, aby Občanská demokratická strana mnou poskytnuté informace zpracovala za účelem tvorby volebního programu a vzájemné komunikace. Souhlasím se zveřejněním zaslaného námětu. Jsem si vědom toho, že udělený souhlas mohu kdykoli odvolat.