Narodila se a žije v Kladně. Vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy, obor matematika. Po absolutoriu vyučovala na střední oborné škole, poté 12 let vedla pobočku soukromé univerzity v Kladně. V současnosti pracuje jako ředitelka Odboru studijních záležitostí na téže univerzitě v Praze.

Rozvoj Kladna, zejména v oblasti kvality vzdělávání, patří k jejím velkým politickým i lidským tématům. Osm let byla předsedkyní Komise pro výchovu, vzdělávání a osvětu Rady města Kladna.

Je vdaná, má jednu dceru.

Vedle zájmu o život na Kladně se ve volném čase zabývá tvorbou šperků, sedavé zaměstnání se snaží kompenzovat cvičením, ráda lyžuje a houbaří.

„Celý svůj profesní život se pohybuji ve školství. Jsem stejně jako strana, za níž kandiduji, přesvědčená, že kvalitní vzdělání je nejlepším startem pro budoucí život. Považuji za klíčové podpořit v Kladně rozvoj škol všech stupňů. Od mateřských, ve kterých se děti poprvé setkávají se systematickým vzděláváním, přes základní, kde získávají pevné základy budoucích znalostí, až po střední, jejichž kvalita je mimořádně důležitá i pro rozvoj města. Vždyť absolventi těchto škol jsou naší budoucností, budou svojí prací ovlivňovat naše životy. Za prospěšné pro Kladno považuji i snahu o užší spolupráci s vysokými školami, které nepochybně zvyšují jeho prestiž a atraktivitu.“